W poście poniżej znajdziesz formularz, aby całkowicie za darmo pobrać nasz e-book „Jak zacząć biegać”. Znajdziesz w nim nie tylko wskazówki związanie z bieganiem i Twoim pierwszym treningiem. Jest w nim także plan treningów.

Pobierz darmowy e-book i dowiedz się jak zacząć przygodę z bieganiem!

p.s. nie będziemy wysyłali Ci żadnego spamu 🙂 adres mailowy chcemy tylko po to aby powiadomić Cię jak będzie dostępny nasz pełen e-book 🙂

Każdy z nas kiedyś zaczynał swoją przygodę z bieganiem. Dla każdej i każdego z Was, ten pierwszy biegowy trening na zawsze zapadnie w pamięci. Mamy nadzieję, że okaże się być zaczątkiem czegoś wielkiego, co przerodziło się później w wielką biegową pasję. Tak było u nas…

Dlaczego nasz e-book „Jak zacząć biegać”?

W związku z okrągłą, 5 rocznicą rozpoczęcia przez nas biegowego szaleństwa mamy dla Ciebie prezent! Jeśli boisz się zacząć biegać, wmawiasz sobie, że nie dasz rady to mamy dla Ciebie poradnik jak zacząć treningi tak, by nie wybić sobie z głowy biegania po pierwszym treningu. Po przeczytaniu tej pozycji, chcemy, by każdy kolejny trening powodował w Tobie jeszcze większy zapał!

W środku znajdziesz między innymi: ośmiotygodniowy plan, który przygotuje Cię do pokonania w biegu ciągiem aż 30 minut! Zamieszczamy tam też kilka wskazówek gdzie biegać, jak się ubrać oraz w jaki sposób prawidłowo wykonać cały trening, włącznie z rozgrzewką i rozciąganiem po biegu.

Jeśli Ty już biegasz, to świetnie! Przekaż tego e-book’a komuś, kto chce podjąć próbę rozpoczęcia swojej przygody z bieganiem. Pomoże też z pewnością osobie, która waha się, czy po długiej przerwie od biegania będzie w stanie znów móc bez przerwy biec przez 30 minut lub dłużej!

Odwiedź nasz profil na Instagramie oraz na Facebook’u! Bądźmy w kontakcie!

Przeczytaj też nasze recenzje butów biegowych, warto je sprawdzić przed zakupem 🙂


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *