Pobierz darmowy e-book i dowiedz się jak zacząć przygodę z bieganiem!

p.s. nie będziemy wysyłali Ci żadnego spamu 🙂 adres mailowy chcemy tylko po to aby powiadomić Cię jak będzie dostępny nasz pełen e-book 🙂

Każdy z nas kiedyś zaczynał swoją przygodę z bieganiem… Dla każdej i każdego z Was, ten pierwszy biegowy na zawsze zapadnie w pamięci, jako zaczątek czegoś wielkiego, co przerodziło się później (mamy nadzieję) w wielką biegową pasję. Tak było u nas…

W związku z okrągłą, 5 rocznicą rozpoczęcia przez nas biegowego szaleństwa mamy dla Ciebie prezent! Jeśli boisz się zacząć biegać, wmawiasz sobie że nie dasz rady to mamy dla Ciebie poradnik jak zacząć treningi tak, by nie wybić sobie z głowy biegania po pierwszym treningu, lecz po to by każdy kolejny powodował w Tobie jeszcze większy zapał!

W środku znajdziesz między innymi ośmiotygodniowy plan, który przygotuje Cię do pokonania w biegu ciągiem aż 30 minut! Zamieszczamy tam też kilka wskazówek gdzie biegać, jak się ubrać oraz w jaki sposób prawidłowo wykonasz cały trening – z rozgrzewką i rozciąganiem po biegu.

Jeśli Ty już biegasz, to świetnie! Przekaż tego ebook’a komuś, kto chce podjąć próbę rozpoczęcia swojej przygody z bieganiem, lub waha się czy po długiej przerwie od biegania będzie w stanie znów móc bez przerwy biec przez 30 minut lub dłużej!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *