Cześć!

Miło nam poinformować, że zostaliśmy ambasadorami 10-ego już Festiwali Biegowego w Krynicy. Festiwal to kilka dni wspaniałej, biegowej zabawy w górskim otoczeniu. Sami braliśmy w nim udział w 2018 roku biegnąc sławny już Bieg 7 Dolin na dystansie 34 km 🙂 W 2019 idziemy poziom wyżej i planujemy start na dystansie 64 km!

W 2019 roku zabawa potrwa w dniach 6-8 września.

Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę! Przez cały okres zapisów mamy dla Was zniżkę na dowolny z dystansów Festiwalu Biegowego w Krynicy w wysokości 20% od aktualnie obowiązujących cen! Te znajdziecie na stronie Festiwalu 🙂 Wystarczy, że zgłosicie się do nas przez poniższy formularz lub w dowolny inny sposób!

My przekażemy Wasze dane do organizatora. Dostaniecie wtedy podsumowanie na maila razem z informacją o płatności ze zniżką. Nie płacicie do nas tylko bezpośrednio do organizatora. Fajnie, prawda?

Tutaj znajdziecie relację z naszej przygody w Krynicy w 2018 roku.

Formularz zgłoszeniowy.

Uwaga! Nie zapisujecie się u nas na Festiwal bezpośrednio. My przekazujemy Wasze zgłoszenie do organizatorów i dalszy proces przeprowadzacie z nimi – z 20% rabatem 🙂

Uwaga! Rabat 20% dotyczy zapisów na wszystkie biegi, ale nie dotyczy dodatków PREMIUM.


KobietaMężczyzna

TakNie
1 Komentarz

Bieg 3 Króli – pierwsze podium w 2019r w drużynie – #runaddicts – uzależnieni od biegania · 7 stycznia 2019 o 14:06

[…] Na koniec chcemy podziękować Aldonie i całej ekipie organizatorskiej, za możliwość promowania przez nas Festiwalu Biegowego w Krynicy, którego to jesteśmy ambasadorami 🙂 Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić kilka osób do wyjazdy we wrześniu do Krynicy na ten super festiwal. My byliśmy i jedziemy ponownie 😀 Pamiętajcie, że mamy dla Was 20 % zniżki na wszystkie biegi podczas FB. Formularz tutaj. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *