Philips serii GO S7807 i S4807 niczym starszy i młodszy brat 🙂

#WSPÓŁPRACA

Jeden duży, drugi mały — w kącie sobie razem stały… tylko, że u nas one w kącie nie stoją (hahaha). Głośniki sportowe Philips serii GO – S7807 i S4807 to dwa genialne urządzenia, które swoim designem potrafią rozkochać każdego na sam widok. Magia jednak zaczyna się po odpaleniu muzyki. Wrażenia są mega pozytywne i każdy nasz wyjazd nie może mieć miejsca bez głośników Philips GO.

Philips S7807 to naprawdę potężne „działo dźwiękowe”. Posiada dwa 70 mm głośniki niskotonowe oraz dwa wysokotonowe, dzięki czemu dźwięk jest czysty i wyraźny. Maksymalna moc wyjściowa to 80 W. Może nie uwierzycie, ale ten głośnik może grać bez przerwy przez 24 h! Bateria o pojemności 5000 mAh daje nam również możliwość ładowania zwrotnego innych urządzeń przez USB-C.

SZTOS!

Głośnik Philips S7807 może służyć jako powerbank do ładowania innych urządzeń, i to bez przerywania odtwarzania muzyki

Philips S4807 jest zdecydowanie mniejszy i baterii starczy na 12 h, ale świetnie sprawdza się wtedy kiedy mamy tylko podręczny „bagaż”. Tak naprawdę można go zabrać nawet na dłuższy bieg z plecaczkiem. Fajna opcja na podręczne narzędzie, kiedy może się nam przydać dźwięk. Ja osobiście zabieram go zawsze ze sobą do pracy. Dźwięk jest zdecydowanie mocniejszy i czystszy niż z laptopa.

Oba głośniki są pokryte gumą, w solidnej obudowie, dzięki czemu łatwo się nie zniszczą. Do tego odporność na kurz i wodę, eleganckie smycze i nic, tylko śmigać na wycieczkę w teren!

Dwa głośniki Philips S7807 lub S4807 i wspólna muza!

Jeden głośnik za mało? To nie problem. Możesz sparować ze sobą dwa te same modele i puszczać na nich jednocześnie tę samą muzę. Podwójna moc w trybie stereo. Bajka! Przetestowaliśmy to w terenie na jednym z treningów z większą ilością ludzi. Można było pomyśleć z daleka, że szykuje się poważna impreza 😀

Philips serii GO - S7807 i S4807

Podsumowanie głośników sportowych Philips serii GO – S7807 i S4807

Biorąc pod uwagę wszystko powyższe oraz kilka aspektów dodatkowych, jak możliwość podłączenia dwóch urządzeń do głośnika jednocześnie, czy odbieranie połączeń i prowadzenie rozmów przez wbudowany mikrofon, nasza ocena może być tylko jedna.

Nasza ocena głośników Philips GO serii 7807 oraz 4807

Zobacz inne recenzje sprzętu od Philips:

Słuchawki bezprzewodowe PHILIPS A7306 recenzja, test, opinia


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *