Philips serii GO i S4807 niczym starszy i młodszy brat 🙂

Jeden duży, drugi mały — w kącie sobie razem stały … tylko że u nas one w kącie nie stoją (hahaha). sportowe Philips serii GO – i S4807 to dwa genialne urządzenia, które swoim designem potrafią rozkochać każdego na sam widok. Magia jednak zaczyna się po odpaleniu muzyki. Wrażenia są mega pozytywne i każdy nasz wyjazd nie może mieć miejsca bez głośniczków Philips GO.

Philips to naprawdę potężne „działo dźwiękowe”. Posiada dwa 70 mm niskotonowe oraz dwa wysokotonowe, dzięki czemu dźwięk jest czysty i wyraźny. Maksymalna moc wyjściowa to 80 W. Może nie uwierzycie, ale ten głośnik może grać bez przerwy przez 24 h! Bateria o pojemności 5000 mAh daje nam również możliwość ładowania zwrotnego innych urządzeń przez USB-C.

SZTOS!

Głośnik Philips  może służyć jako powerbank do ładowania innych urządzeń, i to bez przerywania odtwarzania muzyki

Philips S4807 jest zdecydowanie mniejszy i baterii starczy na 12 h, ale świetnie sprawdza się wtedy kiedy mamy tylko podręczny „bagaż”. Tak naprawdę można go zabrać nawet na dłuższy z plecaczkiem. Fajna opcja na podręczne narzędzie, kiedy może się nam przydać dźwięk. Ja osobiście zabieram go zawsze ze sobą do pracy. Dźwięk jest zdecydowanie mocniejszy i czystszy niż z laptopa.

Oba są pokryte gumą, w solidnej obudowie, dzięki czemu łatwo się nie zniszczą. Do tego odporność na kurz i wodę, eleganckie smycze i nic, tylko śmigać na wycieczkę w teren!

Dwa Philips S7807 lub S4807 i wspólna muza!

Jeden głośnik za mało? To nie problem. Możesz sparować ze sobą dwa te same modele i puszczać na nich jednocześnie tę samą muzę. Podwójna moc w trybie stereo. Bajka! Przetestowaliśmy to w terenie na jednym z treningów z większą ilością ludzi. Można było pomyśleć z daleka, że szykuje się poważna impreza 😀

Philips serii GO - S7807 i S4807

Podsumowanie głośników sportowych Philips serii GO – i S4807

Biorąc pod uwagę wszystko powyższe oraz kilka aspektów dodatkowych, jak możliwość podłączenia dwóch urządzeń do głośnika jednocześnie, czy odbieranie połączeń i prowadzenie rozmów przez wbudowany mikrofon, nasza ocena może być tylko jedna.

Nasza ocena głośników Philips GO serii 7807 oraz 4807

Zobacz inne recenzje sprzętu od Philips:

Słuchawki bezprzewodowe PHILIPS A7306 recenzja, test, opinia


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *