Mieliście kiedyś takie uczucie i taki ciuch, który ubraliście i był on tak lekki, że czuliście się jakbyście nic na sobie nie mieli?!

Z wielką ciekawością otwieraliśmy przesyłkę z tymi koszulkami. Biorąc w ręce Salomon S-Lab Sense Tee nie czujecie, że macie coś w dłoniach! Waga tej koszulki to…zaledwie 40 gram! To tyle ile ważą na przykład dwie łyżki masła! Oczywiście, nie licząc łyżek 🙂

Koszulka, bo taki był nasz plan, miała przed sobą WIELKI test do wykonania. Zabraliśmy ją bowiem, oczywiście po sprawdzeniu na jednym czy dwóch treningach, na Festiwal Biegu Rzeźnika w Cisnej.

Co tu dużo pisać…Koszulka na całej trasie spisała się bardzo dobrze! Piszemy tutaj o wielu względach – mimo zmiennej pogody, podczas 14 godzin biegu, różnych warunków cieplnych (padający deszcz, słońce, mżawka) na ciele nie mieliśmy żadnych otarć, odcisków czy innych ran spowodowanych zagięciem materiału, ocieraniem się plecaka o koszulkę itd.

Ruszaliśmy w nocy, kończyliśmy popołudniu – nie musieliśmy nawet ubierać się cieplej – biegliśmy cały czas w koszulce. Przez ponad 80 km nie wydarzyło się nic, co musiało spowodować rezygnację z jej noszenia na tak wymagającym biegu.

Jej technologicznie zaawansowana konstrukcja przeznaczona jest na najbardziej wymagające treningi oraz starty. Doskonale sprawdzi się w terenie, podczas biegów ultra takich jak wspomniany wyżej Bieg Rzeźnika. Delikatnie okrywa ciało, zapewniając przy tym najwyższej jakości właściwości techniczne. Przewiewny, ultralekki materiał utrzymuje doskonały do wysiłku fizycznego mikroklimat. Technologia 37.5 zachowuje stałą temperaturę ciała, bardzo łatwo odprowadza nadmiary wilgoci na zewnątrz!

Najważniejsze cechy koszulki:

  • przewiewny, ultralekki, elastyczny, zaawansowany technologicznie materiał – tylko 40 gram wagi,
  • technologia 37.5, utrzymuje idealne warunki do aktywności fizycznej,
  • sprawne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, szybko schnie,
  • silikonowe wstawki, swoboda ruchu, komfort noszenia.

PS – odzież opisana w niniejszej relacji została nam wysłana do testów przez Salomona. W ramach współpracy nie zostaliśmy zobowiązani do reklamy.


1 komentarz

Letni Bieg Piastów – piękna biegowa przygoda w Jakuszycach! – #runaddicts – uzależnieni od biegania · 29 sierpnia 2019 o 00:39

[…] w koszulce Salomon S/Lab Sense Tee, butach Salomona SALOMON S/Lab ULTRA 2 czyli sprawdzonym na Biegu Rzeźnika zestawie. Plecak, […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *