Dziś ruszamy z nowym cyklem postów BIEGOWEGO ABC by runaddicts!

Będą to wpisy, które mają Wam przybliżyć bieganie byście świadomie podchodzili do treningu a przy okazji dowiedzieli się tego czego może o biegu i treningu jeszcze nie wiecie?

Dziś o napiszemy o SUKCESIE! ?‍♂️Wiecie jakie elementy wchodzą w składową sukcesu?

WRODZONE ZDOLNOŚCI
Nie wszyscy rodzą się z podobną szansą na odniesienie sukcesu w bieganiu jednak w niektórych przypadkach, odpowiednie testy badające fizjologię wysiłku mogą pomóc wydobyć drzemiący potencjał, który w Tobie drzemie!

️MOTYWACJA WEWNĘTRZNA
Każdy z nas doświadcza swoich mniejszych czy większych sukcesów trenując bieganie. To, że jednym szybciej pewne rzeczy przychodzą nie znaczy, że tym którym przychodzą wolniej powinni się zniechęcać. Ten kto biega wie, że powinien swoje cele wyznaczać w dwojaki sposób: cele krotko- i długoterminowe.

️MOŻLIWOŚCI
Tutaj składowych jest bardzo wiele, poczynając od klimatu w jakim trenujemy, dostępności obiektów sportowych czy zaplecza treningowego pozwalającego na realizowanie różnych jednostek treningowych a kończąc na finansach, które na ukochaną pasję jesteśmy w stanie przeznaczyć.

️POKIEROWANIE
Ostatni element układanki to trener, bądź skrojony na miarę plan treningowy. Prawdą jest, że solidna praca i talent niejednokrotnie mogą być ponad jakimikolwiek treningami czy pracą trenerską.

#runaddicts #runaddictsBIEGOWEabc #runaddictsDECATHLONbydgoszcz #decathlonBYDGOSZCZ


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *